Sunekos matrix aşısı nedir, faydaları, fiyatları

Gençlik iksiri olarak adlandırılan ve kırışıklık oranını azaltarak daha iyi bir görünüme ulaşılmasını sağlayan Sunekos Matrix aşısı, beklentileri karşılayan ürün grupları arasında kendine yer buluyor.

Cilt yapısında bulunan kolajen ve elastinin oluşumunu tetikleyen, bu sayede vücudun daha çok kolajen üretmesini sağlayan Sunekos Matrix aşısı, cildinin daha iyi görünmesini isteyenlerin tercih ettiği ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Genel olarak yüz, boyun, dekolte bölgesi ve eller için tercih edilen Sunekos Matrix aşısı, kişinin istediği diğer cilt bölgelerine de güvenli şekilde uygulanabilmekte. Sunekos Matrix aşısından gençleşmenin yanı sıra; kol, kol içi ve diz bölgesindeki kırışıklık ve sarkma tedavisinden faydalanılıyor.

Sunekos Matrix aşısı faydaları

İçeriğinde hyaluronik asit ve özel amino asit karışımı yer alan, uygulanmasının ardından kısa süre içinde etkisini gösteren Sunekos Matrix aşısı, yeni başlayan ve orta dereceli kırışıklıklarda en iyi sonuçlara ulaşmamızı sağlıyor. Derin kırışıklıkların azaltılması için de kullanılan Sunekos Matrix aşısı, kırışıklıkların giderilmesini hedefleyen kişilerin ilk tercihlerinden biri olarak kabul ediliyor. Cildin bağ dokusunu güçlendiren, cilde dayanıklılık ve esneklik kazandıran Sunekos Matrix aşısı, kişinin cildinin en iyi hale gelmesini sağlıyor.

Sunekos matrix aşısı nedir, faydaları, fiyatları

Sunekos matrix aşısı nasıl uygulanır

Sunekos Matrix aşısı çalışmalarından yararlanmayı düşünen kişilerin en çok araştırdığı konulardan biri de Sunekos Matrix aşısının uygulanması oluyor. Sunekos Matris aşısı, cildin orta ve derin dermis alanına, oldukça ince iğneler kullanılarak gerçekleştiriliyor. Uygulama öncesinde cilde anestezik krem sürülüyor ve böylece kişinin herhangi bir acı duyması engelleniyor. İşlem çok ince iğnelerle gerçekleştirildiği için ciltte herhangi bir iz kalmıyor. Bununla birlikte cilt hassasiyeti olan kişilerde geçici olarak küçük morluklar ya da kızarıklıklar ortaya çıkabiliyor. 

Sunekos Matrix aşısı çalışmaları ortalama 20 dakika içinde tamamlanıyor. Uygulama sonrasında herhangi bir acı ya da yanma hissedilmiyor, kişiler gündelik yaşamına sorunsuz şekilde devam ediyor. Sunekos Matrix aşısı etkileri, 10 gün sonra görünür hale geliyor ve 6 ay kadar sürüyor. Etkinin kalıcı ve daha güçlü olması için cilt muayeneniz gerçekleştirildikten sonra seans sayısı belirleniyor. Sunekos Matrix aşısı 7-10 gün arayla 3-4 seans uygulanıyor ve protokolün 6 ayda bir tekrarlanması öneriliyor.

Sunekos matrix aşısı nedir, faydaları, fiyatları

Sunekos Matrix aşısı hangi yaş aralığında yapılır?

Sunekos Matrix aşısı çalışmalarından yararlanmayı düşünen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de Sunekos Matrix aşısının hangi yaş aralığına uygulandığı olarak karşımıza çıkıyor. Sunekos Matrix aşısı uygulaması, cilt esnekliğinin kaybedilmeye ve kolajen üretiminin düşüş gösterme eğilimine başladığı 20’li yaşlarda gerçekleştiriliyor. 20 yaşından önce Sunekos Matrix aşısı tedavisinden faydalanılması tavsiye edilmiyor.

Sunekos Matrix aşısı fiyatları

Sunekos Matrix aşısı çalışmalarından yararlanmayı düşünen kişilerin de en çok araştırdığı konular arasında Sunekos Matrix aşısı fiyatları yer alıyor. Sunekos Matrix aşısı uygulanacak olan kişinin ilk olarak cilt muayenesinin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Muayene sonrasında kişiye uygulanacak Sunekos Matrix aşısı dozu ve protokolü belirleniyor. Siz de Sunekos Matrix aşısı fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından Sunekos Matrix aşısı randevusu alabilir, muayene sonrasında Sunekos Matrix aşısı fiyatları hakkında net bilgi edinebilirsiniz.

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Maçka Cd,
No: 1 Feza Apt
Kat 4, 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button