Sıvı yüz germe uygulaması nedir, nasıl yapılır, kalıcı mı, fiyatları

Ameliyatsız estetik çalışmaları arasında kendine yer bulan, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen sıvı yüz germe uygulaması, kişinin yüz hatlarının daha dinamik ve çekici hale getirilmesini sağlayan en önemli alternatif uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Enjekte edilebilir hyaluronik asit dolgu maddesi kullanılarak uygulanan sıvı yüz germe işlemi, kişinin yüzündeki hacim kaybı olan bölgelere yönelik gerçekleştiriliyor. Özellikle yüzünde sarkmalar ve yağ doku erimesine bağlı hacim kaybı bulunan kişilerin tercih ettiği sıvı yüz germe uygulaması, yüz germe ameliyatlarına göre daha az maliyetli ve daha az riskli olmasıyla öne çıkıyor. 

Sıvı yüz germe uygulaması nedir?

Enjekte edilebilir hyaluronik asit içerikli dolgu maddeleri kullanılarak kişinin yüzünün gergin ve dolgun hale getirilmesini sağlayan, bir anlamda kişinin yüzünün yeniden şekillendirilmesine yardımcı olan sıvı yüz germe uygulaması, kişilerin en çok memnun kaldığı çalışmalar arasında yer alıyor.  Tek başına uygulanabilmesinin yanı sıra botoks işlemiyle birlikte de uygulanabilen sıvı yüz germe işlemi bu sayede yüzde daha iyi bir görünüm sağlıyor.

Sıvı yüz germe uygulaması nedir, nasıl yapılır, kalıcı mı, fiyatları

Sıvı yüz germe uygulaması, yüzündeki doku kaybı dikkat çekici şekilde belirgin olan, gıdı sarkması yaşayan, nazolabial alan dediğimiz dudak-burun arası çizgileri ortaya çıkan, göz altı ve yanak bölgesinde çökme ve sarkma olan, çene kenarlarında sarkmaya bağlı doku toplanması olan kişilere uygulanıyor. Sıvı yüz germe çalışmaları; kontrolsüz diyabet, kanama bozukluğu, aktif otoimmün hastalık ve bazı kas ve sinir hastalıklarına sahip olan kişiler dışında, daha iyi görünmek isteyen herkese güvenli şekilde uygulanabiliyor.

Sıvı yüz germe işlemi nasıl uygulanır?

Sıvı yüz germe işlemi uygulanacak kişinin farklı açılardan fotoğrafları alınıyor. Fotoğraflama sonrası kişinin yüzü ve cilt yapısı muayene edilerek bütüncül şekilde değerlendiriliyor. Değerlendirme sırasında işlem yapılacak alanlar ve alınacak sonuçla ilgili bilgilendirme yapılıyor. Kişinin cildi anestezik krem sürülerek uyuşturuluyor. Cildin uyuşmasının ardından yüz antiseptik solüsyonla temizleniyor ve ardından gerekli görülen kısımlara ince uçlu iğneler ve kanüller kullanılarak uygulama gerçekleştiriliyor. İşlem ortalama 1 saat sürüyor.. 

Uygulamanın gerçekleşmesinin ardından kişinin cilt tipine bağlı olarak iğne giriş noktalarında hafif morluk ya da kızarıklık, işlemden 1 gün sonra hafif ödem görülebiliyor. Bu etkiler, bir hafta içinde tamamen kayboluyor. İşlemin cerrahi müdahale olmaması ince iğneler ve künt kanüllerle yapılması sayesinde işlemden sonra hemen gündelik yaşama dönülebiliyor.

Sıvı yüz germe uygulaması kalıcı mı?

Sıvı yüz germe uygulaması yaptırmayı düşünen kişilerin en çok araştırdığı konular arasında sıvı yüz germe uygulamasının kalıcı olup olmadığı yer alıyor. Sıvı yüz germe uygulamasının kalıcılığı, kişinin cilt tipine göre değişkenlik gösterebiliyor. Bununla birlikte sıvı yüz germe uygulaması, ortalama 12 ile 18 ay arasında kalıcılık sağlıyor. İşlem sonrası dokuların daha gergin olması sayesinde etki süresince sarkmanın artması gibi yaşlanma etkileri azaltılmış oluyor. Kişiler, bu sürecin ardından yeniden sıvı yüz germe işleminden faydalanabiliyor.

Sıvı yüz germe uygulaması nedir, nasıl yapılır, kalıcı mı, fiyatları

Sıvı yüz germe uygulaması fiyatları

Sıvı yüz germe işleminden faydalanmayı düşünen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri ise sıvı yüz germe uygulaması fiyatları oluyor. Sıvı yüz germe uygulaması fiyatları, kişinin cildine ve uygulamada kullanılacak ürün çeşidi ve miktarına göre değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle sıvı yüz germe uygulaması fiyatları hakkında net bilgi, ancak muayene sonrasında verilebiliyor. Siz de sıvı yüz germe uygulaması fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından randevu alabilir, muayene sonrasında sıvı yüz germe uygulaması fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Siz de sıvı yüz germe uygulaması çalışmalarımızdan yararlanmak için hemen arayın.

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Maçka Cd,
No: 1 Feza Apt
Kat 4, 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button