Sanakin tedavisi nedir? Nasıl yapılır, hangi bölgelere uygulanır, fiyatı

Yaşlanma karşıtı çalışmalar arasında yer alan ve kişinin daha canlı ve güzel bir cilde sahip olmasına yardımcı olan, bununla birlikte eklem bölgelerinde tedavi amacıyla kullanılan Sanakin akıllı plazma uygulaması, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Cilt gençleştirme, saç dökülmesi, kırışıklık tedavisi, çatlak, yara tedavisi ve akne gibi birçok rahatsızlığa karşı etkili sonuçlar ortaya koyan Sanakin, kişilerin beklentilerini üst seviyeden karşılayan çalışmalar arasında kendine yer buluyor.

Hücre yenilenmesini hızlandıran, doğal yenileme ve canlandırma süreçlerini tetikleyen Sanakin uygulaması, kişinin kendi kanı kullanılarak hazırlanan plazmanın küçük iğneler ile enjekte edilmesi şeklinde gerçekleştiriliyor. Kişiye enjekte edilen serum, dokudaki hücreleri protein ve peptit salgılaması için uyarıyor. Sanakin uygulamasında seruma herhangi bir katkı maddesinin eklenmemesi, serumun doğal içeriğe sahip olmasını sağlıyor. Kişinin duyduğu ağrıyı ve inflamasyonu azaltan Sanakin, kıkırdak yapısını da koruyor. Kişinin karşı karşıya kalabileceği cerrahi prosedürlerin önlenmesini ya da geciktirilmesini sağlayan Sanakin, yaşam kalitesinin hızlı bir şekilde yükselmesine yardımcı oluyor. Doz aşımı yapmanın mümkün olmadığı Sanakin uygulaması, hastalar tarafından güvenli şekilde kullanılabiliyor.

Sanakin hangi bölgelere uygulanıyor?

Sanakin uygulaması, medikal estetik ve plastik cerrahi alanında en çok tercih edilen çalışmalardan biri olarak kabul ediliyor. Cildin canlandırılmasında, kırışıklıkların azaltılmasında, gözaltı torbalarının minimuma indirilmesinde, saç dökülmesinin azaltılmasında ve saç köklerinin güçlendirilmesinde yararlanılan Sanakin, yara izlerinin tedavisinde, akne ve cilt lekelerinin tedavisinde de kullanılıyor.

Sanakin tedavisi nedir? Nasıl yapılır, hangi bölgelere uygulanır, fiyatı

Sanakin diz tedavisi nedir?

Kişinin diz bölgesinde ortaya çıkan ağrı ve hasarın giderilmesi çalışmalarında faydalanılan Sanakin, özellikle diz kireçlenmesi, diz eklemi osteoartriti, menisküs yaralanmaları gibi hastalıklarda kullanılmaktadır. Sanakin diz tedavisinde, tıpkı diğer Sanakin tedavilerinde olduğu gibi hastadan kan alınır ve çeşitli uygulamaların ardından kişinin diz bölgesine enjekte edilir. Sanakin diz tedavisi işlemi, kişinin yaşadığı sorunun düzeyine ve hasarın derecesine göre değişkenlik gösterir. Sanakin diz tedavisinde 1-2 haftalık ara ve 3-5 seans arasında çalışma gerçekleştirilir ve kişinin diz bölgesindeki problem ortadan kaldırılır.

Sanakin uygulaması nasıl yapılıyor?

Sanakin uygulamasında kişinin bir miktar kanı alınıyor ve bu kan Sanakin kitine aktarılıyor. İnkübatörde 3 saat boyunca 37 derecede bekletilen kan daha sonra 5 dakika boyunca santrifüj edilerek ve kullanılmaya hazır hale getiriliyor. Enjektör kullanılarak çekilen bu kit, steril teknik kullanılarak kişiye enjekte ediliyor. Enjeksiyon sayısı ve aralığı da kişinin rahatsızlığına ve cilt durumuna göre değişkenlik gösteriyor.

Sanakin tedavisi nedir? Nasıl yapılır, hangi bölgelere uygulanır, fiyatı

Sanakin uygulaması fiyatları – ücretleri

Sanakin uygulamalarından yararlanmayı düşünen kişilerin en çok araştırdığı konular arasında da Sanakin fiyatları ve Sanakin ücretleri bulunuyor. Sanakin uygulaması fiyatları ve Sanakin uygulaması ücretleri, kişinin rahatsızlığına, cilt tipine ve seans sayısına göre değişkenlik gösteriyor. Örnek olarak yara izlerinin tedavisi ile saç dökülmesinin azaltılması çalışmalarında seans sayıları değişebiliyor. Kişinin cilt durumu da seans sayılarını değiştiren unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Siz de Sanakin uygulaması fiyatları ve Sanakin uygulaması ücretleri hakkında detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için doktorunuzla iletişime geçebilir, ilk muayenenin ardından Sanakin uygulaması fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Abdi İpekçi Cd,
No: 39 Hayal Apt
Kat 4 – Daire 5 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın
 • Nərgiz yari
  Yayınlandı 11:49h, 08 Şubat Yanıtla

  Niye fiat yazmıyorsun boş sayfa sayfa yazi

  Yorumunuz onay bekliyor.

 • Nərgiz yari
  Yayınlandı 10:26h, 31 Ocak Yanıtla

  Salamlar sayģılar
  Sanakin hanqı ölkədə urətilir?
  Lütfən kataloglarin hepsin gönderin mənə
  Whatsapp numaram
  +98902 225 0632

  Yaşıyasız

  Yorumunuz onay bekliyor.

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button