Profhilo uygulaması nedir, etkisi ne zaman görülür, fiyatları

Biyolojik lifting aşıları son zamanlarda daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Dünyada en çok bilinen Profhilo, ciltteki sarkmaları önlemek ve cildin nemlenmesini ve canlılığını kazandırmak için tasarlanmıştır.  Bu uygulama,64 mg saf hyaluronik asit içerir ve dolgudan farklıdır. Profhilo, cildin ihtiyacı olan nem ve besinleri sağlayarak cildin daha genç, sağlıklı ve canlı görünmesine yardımcı olur.

Profhilo’nun en önemli özelliklerinden biri, içerisinde çapraz bağlama ajanı (cross-linking agent) olmamasıdır. Bu sebeple dolgu uygulamalarına karşı hassasiyeti olan yada dolgu yaptırmak istemeyen kişiler tarafından da tercih edilir. Profhilo, cilde doğal bir şekilde nüfuz eder ve ciltteki sarkmaları önler.

Profilo içeriği nelerdir?

Profhilo’nun içeriği, 32 mg’ı 80-100 kDa, diğer 32 mg’ ı 1100-1400 kDa ağırlıktadır. Düşük moleküler ağırlıklı kısım ciltte nemlendirme ve canlılık sağlar. Yüksek molekül ağırlıkta olan kısım ise biyolojik lifting etkisi yaratır. Bu sayede ciltteki sarkmalar minimumda tutulur, cilt daha sıkı ve genç görünür.

Profhilo, patentli NAHYCO teknolojisi ile üretilmiştir ve kimyasal bağlayıcı içermez. Bu nedenle, Profhilo uygulaması daha doğal ve cilt dostudur.

Profhilo nasıl yapılır?

Profhilo uygulaması, 5 nokta tekniği ile yüzdeki asıcı ve gerginliği koruyan ligamentlerin bulunduğu bioestetik noktalara enjekte edilir. Profhilo uygulaması, toplam 10 minik enjeksiyonla tamamlanır, bu sayede günlük işlerinizi aksatmadan devam edebilirsiniz. İşlem sırasında, bezelye boyutunda oluşan enjeksiyon alanları da 1-2 saat içinde ciltten emilerek kaybolur. İşlem için anestezi gerekmez ve acısızdır. Profhilo uygulaması düzenli olarak yapılırsa, ciltte sarkma oluşumu önlenmiş olur, cilt bakımlı ve doğal görünümünü korur.

Profhilo nerelerde kullanılır?

Profhilo; yüz, boyun, dekolte, kol, el sırtı, karın ve diz çevresi gibi bölgelerde uygulanabilir. Bununla birlikte Profhilo body ürünü, karın, kol ve diz çevresinde kullanılır. Bu bölgelerde, cildin elastikiyetini artırmak ve sarkmaları azaltmak için tercih edilen Profhilo body, hastaların beklentisini üst seviyeden karşılar.

Profhilo hangi noktalara yapılır?

Profhilo akıllı dolgu yüz uygulaması tanımlanmış 5 biyoestetik noktaya (BAP) yapılır. Yüzün sağ ve sol tarafında toplam 10 noktaya enjeksiyon yapılarak yüzü askılayan ligamentler beslenmiş olur. Profhilo biyolojik dolgu işlemi 1 ay ara ile 2 seans şeklinde uygulanır.

Uygulama sırasında hafif bir acı hissedilebilir, ancak işlem sonrasında herhangi bir acı veya rahatsızlık hissedilmez. Profhilo, ciltte doğal bir görünüm sağlar ve uygulama sonrası hemen günlük aktivitelere dönülebilir.

Profhilo etkisi ne zaman görülür?

Profhilo diğer biyolifting işlemleri gibi cildin gençleştirilmesi ve korunması için yapılır. İşlem sonrasında, ciltte nem artışı ve sıkılaşma oluşur. İşlemin etkileri, 2. uygulamadan sonra daha da belirgin hale gelir ve cilt daha genç ve canlı bir görünüm kazanır.

Profhilo kimlere yapılabilir, güvenli midir?

Profhilo, saf hyaluronik asit içerdiği için alerji riski düşük bir işlemdir ve güvenlidir. İşlem, yüz hatlarının belirginliğini korumak, yüz sarkmalarını önlemek ve cildin daha nemli ve genç görünmesini isteyenler için uygundur. Profhilo, yüz, boyun, dekolte ve el sırtı gibi bölgelerde uygulanabilir ve bu bölgelerde güzel sonuçlar verir.

Profhilo kimlere önerilmez?

Profhilo uygulamasının bazı durumlarda yapılmaması tavsiye edilmektedir. Bu durumlar arasında gebelik ve emzirme döneminde olanlar, hyaluronik aside karşı alerjisi olan ve kanser tedavisi gören kişiler yer alır. 

Profhilo Body uygulaması nedir?

Profhilo body uygulaması, daha geniş vücut alanları için özel olarak geliştirilmiş bir işlemdir. Bu işlem, Profhilo body kitleri kullanılarak gerçekleştirilir. Profhilo body kitleri, daha fazla Profhilo ürünü içerir ve işlem sonrası vücut bandı ve devam kremi gibi ürünlerle birlikte gelir. Bu ürünler, işlemin başarısını destekler ve cildin daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur. Vücut bandı, cildin daha sıkı ve genç görünmesine yardımcı olurken, devam kremi cildin nemlendirilmesine ve beslenmesine yardımcı olur.

Profhilo dolgu mudur?

Profhilo, ciltteki kollajen ve elastin üretimini artırmak için tasarlanmış bir üründür. İçeriğindeki özel hyaluronik asit sayesinde cildi nemlendirir ve cildin yapı taşlarının yenilenmesine yardımcı olur. Profhilo, cildin doğal kollajen ve elastin üretimini artırarak, cildin daha dolgun, nemli ve genç görünmesine yardımcı olur.

Profhilo, dolgu işleminden farklı olarak, cildin alt tabakalarına enjekte edilir ve daha çok cildin elastikiyetini artırmak, nemlendirmek ve gençleştirmek için kullanılır. Profhilo, cildi tutan ligamentleri güçlendirerek cildin sarkmasını önler ve cildin daha sıkı ve genç görünmesine yardımcı olur.

Profhilo fiyatları

Profhilo uygulaması ile ilgili en çok araştırılan konulardan biri de Profhilo uygulamasının fiyatları oluyor. Profhilo uygulamasının fiyatları, gerçekleştirilecek olan tedaviye göre değişkenlik gösteriyor. Siz de Profhilo uygulaması fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için doktorunuzla iletişime geçebilir, görüşmenin ardından Profhilo fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Abdi İpekçi Cd,
No: 39 Hayal Apt
Kat 4 – Daire 5 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button