Paris ışıltısı (NCTF 135 HA) nedir? Kaç seans yapılır, etkisi ne zaman başlar, fiyatları

Her geçen gün daha fazla kişinin tercih ettiği yaşlılık karşıtı ya da diğer ismiyle anti-aging uygulamalarından biri olan Paris Işıltısı (NCTF 135 HA) işlemi, mezoterapi tedavileri ile benzerlik gösteriyor. Mezoterapi uygulamaları ile cilde yaşlanma karşıtı maddeler enjekte ediliyor. Mezoterapi uygulamalarının hedeflenen bölgede birçok noktaya uygulanabilmesi, bölgenin tamamının mezoterapi içeriğinden yararlanmasını ve dikkat çekici bir görüntü elde edilebilmesini sağlıyor. Mezoterapi uygulamasının sürekli olarak geliştirilmesi, kişilerin de beklentilerinin üst seviyeden karşılanmasında rol oynuyor. 

Paris ışıltısı (NCTF 135 HA) nedir, içeriğinde neler var?

Paris Işıltısı uygulaması, mezoterapi içeriğinin geliştirilmesi ile ortaya çıkan uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Ciltte yer alan kırışıklıkların minimuma indirilmesini sağlayan, cildin canlılığını ve parlaklığını artıran Paris Işıltısı, cildi daha nemli, pürüzsüz ve parlak hale getiriyor. Uygulamanın ardından kısa süre içinde etkisini gösteren NCTF 135 HA, bu çalışmalardan yararlanan kişilerin yüzünü güldüren sonuçlara imza atıyor.

İçinde 55 aktif madde bulunan Paris Işıltısında hyalüronik asit molekülünün en saf hali tercih ediliyor. A,B,C ve E vitaminlerini de içinde bulunduran 14 farklı vitaminin yer aldığı Paris Işıltısı, kolajen ve elastin üretimini de tetikleyen 24 farklı amino asiti barındırıyor. Paris Işıltısı’nın içeriğinde hücrenin yaşlanmasına karşı iki antioksidan da yer alıyor.

Paris Işıltısı hangi bölgelere uygulanabiliyor?

İnce mezoterapi iğneleri kullanılarak gerçekleştirilen Paris Işıltısı çalışmaları, yaşlanma belirtilerinin ortaya çıktığı tüm bölgelere uygulanabiliyor. Kişinin yüzüne, boynuna, dekolte bölgesine, ellerine, kollarına, karın ve iç bacaklarına uygulanabilen Paris Işıltısı çalışmaları, bu bölgelerde bulunan kırışıklıkları minimuma indirerek daha canlı bir görüntü ortaya koyuyor. Göz çevresine de güvenli uygulanabilen Paris Işıltısı, böylece alternatif tedavilerin de önüne geçmeyi başarıyor.

Paris ışıltısı (NCTF 135 HA) nedir? Kaç seans yapılır, etkisi ne zaman başlar, fiyatları

Paris Işıltısı kaç seans yapılır?

Paris Işıltısı (NCTF 135 HA) çalışmalarından yararlanmayı düşünen kişilerin en çok araştırdığı konulardan biri de “Paris Işıltısı kaç seans yapılır” ve “Paris ışıltısı kaç kez uygulanıyor” soruları oluyor. Paris Işıltısı çalışmalarında en önemli unsur olarak kişinin cilt tipi dikkate alınıyor. Gerçekleştirilen muayenenin ardından cilt yüzeyinin tespiti yapılıyor ve gerekli tedavi planlaması gerçekleştiriliyor. Bu nedenle Paris Işıltısı’nın kaç seans uygulanacağı, ilk muayenenin ardından kesinlik kazanıyor.

Paris Işıltısı etkisi ne zaman başlar, kalıcı mı?

Paris ışıltısı işleminin etkisi ilk seanstan sonra ciltte parlak ve canlı görünüm olarak görülmeye başlıyor. En iyi etkisi uygulanacak seansların sonunda görülüyor. Kişinin cilt yapısına göre planlanan Paris ışıltısı ya da diğer adıyla NCTF 135 HA işleminin kalıcılığı ortalama 6-9 ay devam ediyor.

Paris Işıltısı (NCTF 135 HA) fiyatları – ücretleri ne kadar?

Yaşlanma belirtilerini azaltan, kişinin daha iyi bir görünüme sahip olmasına yardımcı olan Paris Işıltısı uygulamasıyla ilgili en çok araştırılan konulardan biri de Paris Işıltısı fiyatları ve Paris Işıltısı ücretleri oluyor. Paris Işıltısı fiyatları ve Paris Işıltısı ücretleri, kişinin cilt tipine göre değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle Paris Işıltısı uygulanacak kişinin ilk olarak muayenesi gerçekleştiriliyor. Kişinin cilt muayenesinin ardından kırışıklık düzeyi ve cilt yapısı tespit ediliyor. Muayenenin ardından tedavi planlaması yapılarak Paris Işıltısı fiyatları ve Paris Işıltısı ücretleri hakkında net bilgi verilebiliyor.

Siz de Paris Işıltısı fiyatları ve Paris Işıltısı ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için doktorunuzla iletişime geçebilir, görüşmenin ardından randevu alabilir, muayene sonrası net fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Abdi İpekçi Cd,
No: 39 Hayal Apt
Kat 4 – Daire 5 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button