Nucleofill eyes uygulaması nedir? Faydası nedir, zararları var mı? Ücreti – fiyatları

Cilt parlaklığının azalması ve artan kırışıklıklar yaşlanma karşıtı ürünlere ilgiyi artırıyor. Bu ürünler arasında yer alan Nucleofill DNA ışıltısı, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Nucleofill DNA ışıltısı ile cildin ince sarkmalarının minimuma indirilmesi, ince kırışıklıkların açılması, deri altındaki dokuların uyarılarak yenilenmesi ve cilt renginin dengelenmesi sağlanıyor. Nucleofill DNA ışıltısı işlemlerinden biri ise göz çevresinde uygulanan Nucleofill eyes uygulamasıdır.

Nucleofill eyes uygulaması nedir? Faydası nedir, zararları var mı? Ücreti - fiyatları

Nucleofill eyes uygulaması faydaları

Nucleofill Eyes uygulaması, kişilerin göz çevresinde yer alan göz altı torbalarının, göz kapağı sarkmalarının, kaz ayağı denilen göz kenarındaki kırışıklıklarının giderilmesinde tercih ediliyor. Nucleofill Eyes tedavisi kişinin göz çevresindeki cilt kalitesini arttırıyor, cildin nemlenmesini sağlayarak kişinin görünümünü daha iyi hale getiriyor. Göz çevresindeki cilt yapısının diğer bölgelere göre daha hassas olması,yaşlanmadan daha hızlı etkilenmesi ve yorgun görünmeyi arttırması Nucleofill eyes tedavisinin önemini artırıyor.

Nucleofill eyes uygulaması zararları – yan etkileri

Nucleofill eyes uygulamasıyla ilgili en çok araştırılan konular arasında Nucleofill eyes uygulamasının zararları ve yan etkileri yer alıyor. Nucleofill eyes uygulamasıyla ilgili gerçekleştirilen birçok çalışmada, uygulamanın oldukça güvenilir olduğu kanıtlanmıştır. Bu nedenle kişiler, Nucleofill eyes uygulamasından sorunsuz şekilde yararlanmaya devam etmekte ve daha iyi bir görünüme ulaşmaktadır.

Nucleofill eyes uygulaması nedir? Faydası nedir, zararları var mı? Ücreti - fiyatları

Nucleofill eyes uygulaması ücreti – fiyatları

Göz çevresi için özel olarak üretilen Nucleofill eyes uygulaması ücretleri ve fiyatları da en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Nucleofill eyes uygulaması ücreti, kişinin cilt yapısına bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. İlk muayenenin ardından kişinin cilt yapısına göre gerçekleştirilecek seans sayısı belirleniyor. Siz de Nucleofill eyes uygulaması fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, ilk muayenenin ardından Nucleofill eyes uygulaması fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Maçka Cd,
No: 1 Feza Apt
Kat 4, 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button