Nucleofill DNA ışıltısı (aşısı) uygulaması nedir, nasıl yapılır, faydaları – zararları, fiyatı

Ortalama 25 yaşından itibaren başlayan cilt kalitesinde azalma ve oluşmaya başlayan kırışıklıklar bu sürecin nasıl yavaşlatılacağı konusunda kişileri harekete geçirmektedir. Yaşlılık karşıtı gerçekleştirilen çalışmalardan biri olarak karşımıza çıkan Nucleofill DNA ışıltısı (aşısı) tedavisi kişileri en çok memnun eden uygulamalar arasında kendine yer bulmaktadır. Hazırladığımız makalede, Nucleofill DNA ışıltısı uygulaması ya da diğer ismiyle DNA aşısı uygulamasının ne olduğuna, nasıl yapıldığına, faydalarına ve zararları olup olmadığına dair sorulara yanıt vereceğiz.

Nucleofill DNA Işıltısı (DNA Aşısı) uygulaması nedir?

Yaşlılık etkilerinden kurtulmak isteyen ve dolgu istemeyen ve dolgu yerine alternatif çözümler arayan kişilerin tercih ettiği cilt gençleştirme işlemi olan Nucleofill DNA ışıltısı uygulaması, saflaştırılmış polinükleotid jelin cilde enjekte edilmesi ile gerçekleştirilir. Cildin nemlenmesini sağlayan Nucleofill DNA ışıltısı, derinin tüm tabakaların uyararak deriye canlılığını geri kazandırır. Ciltte yaşanan sarkmalara karşı gerçekleştirilen tedavilerden biri olan Nucleofill DNA ışıltısı, kişilerin arzu ettikleri görünüme sahip olmasına yardımcı olur. El, boyun, dekolte ve yüz gibi bölgelere uygulanabilen Nucleofill DNA ışıltısı, ortalama 6 ay boyunca kalıcı bir etki sunar.

Nucleofill DNA ışıltısı (aşısı) uygulaması nedir, nasıl yapılır, faydaları - zararları, fiyatı

Nucleofill DNA ışıltısı faydaları

Yüz hatlarına müdahale edilmeden daha iyi bir görünüme ulaşmak, kırışıklıklarını ortadan kaldırmak ve yaşlılık etkilerini minimuma indirmek isteyen kişilerin tercih ettiği Nucleofill DNA ışıltısı, birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Cildin gençleşmesini sağlayan, cildin nemlenmesine katkıda bulunan, sarkmaları minimuma indiren, ince kırışıklıkları açan, cildin elastikiyetini artıran, cilt rengini dengeleyen ve deri altındaki dokuları uyaran Nucleofill DNA ışıltısı, kişilerin en çok memnun kaldığı uygulamalar arasında kendine yer bulmaktadır.

Nucleofill DNA ışıltısı nasıl yapılır?

Hücre yapısında bulunan nükleotitler bir araya gelerek polinükleotit yani çoklu nükleotit yapılar meydana getirir. Nükleotidler, hücre metabolizması için önemli yapılardır. Nucleofill DNA Işıltısı, Somon DNA’sından elde edilen çoklu nükleotit polinükleotidler içerir.

Yoğun akışkan jel formundaki Nükleotit DNA Işıltısı, cilt altında gereksinim duyduğumuz çok sayıda nükleotiti, tek bir karışımda derin dokulara ileten bir tür gençlik aşısıdır.

İçerisinde Somon DNA’sından elde edilen polinükleotitler bulunan Nucleofill DNA ışıltısı,cilt içerisine ve cilt altındaki dokulara ince iğneler kullanılarak mezoterapi şeklinde uygulanır. Cildin yenilenmesini sağlayan jel yapıda olan nükleotidler tek bir karışımla cilde vermiş olunur. Biyolojik olarak uyumluluğu nedeniyle insan vücudunda herhangi bir alerjik etki yaratmayan Nucleofill DNA ışıltısı, her geçen gün daha fazla kişi tarafından talep edilmekte ve güvenle kullanılmaktadır.

Nucleofill DNA ışıltısının uygulanmasının ardından kişi normal hayatına dönmektedir. Tek seansın ardından etkisini göstermeye başlar ve her seans sonrası etkisi daha belirgin hale gelir.

Nucleofill DNA ışıltısı (aşısı) uygulaması nedir, nasıl yapılır, faydaları - zararları, fiyatı

Nucleofill DNA ışıltısı zararları var mı?

Nucleofill DNA ışıltısı uygulamalarından faydalanmayı düşünen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de Nucleofill DNA ışıltısı uygulamasının zararları oluyor. Bugüne dek başarılı sonuçların alındığı ve klinik çalışmalara  konu olan Nucleofill DNA ışıltısı uygulamasının herhangi bir zararı bulunmuyor. Nucleofill DNA ışıltısı uygulaması ile kişiler cilt kalitesindeki artmayı gözlemleyebiliyor. 

Bununla birlikte gebelik, emzirme dönemi, otoimmun hastalıkların alevlenme dönemleri ve aktif herpes virüsünde Nucleofill DNA ışıltısının kullanılmasının önerilmediğini belirtmek gerekir.

Nucleofill DNA ışıltısı fiyatı – ücreti

Nucleofill DNA ışıltısı ya da diğer ismiyle Nucleofill DNA aşısı uygulamalarıyla ilgili en çok araştırılan konulardan biri de Nucleofill DNA ışıltısı fiyatları ve Nucleofill DNA aşısı ücretleri oluyor. Nucleofill DNA ışıltısı fiyatları ve Nucleofill DNA aşısı ücretlerini değiştiren birçok unsur bulunuyor. Muayenenin ardından belirlenecek uygulama seans sayısı, kullanılacak ürün miktarı, kişilerin beklentileri, cilt özellikleri gibi detaylar, Nucleofill DNA ışıltısı fiyatları ve Nucleofill DNA aşısı ücretlerini değiştirmektedir. Siz de Nucleofill DNA ışıltısı fiyatları ve Nucleofill DNA aşısı ücretleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, muayene sonrasında fiyatları net olarak öğrenebilirsiniz.

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Maçka Cd,
No: 1 Feza Apt
Kat 4, 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button