Myers Kokteyli Nedir? Faydaları – Zararları Nedir? Fiyatları

İçeriğinde birçok vitamin ve mineral bulunan, direkt olarak damar yolu açılarak kullanılan Myers Kokteyli, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Sinirlerin ve kasların sağlıklı şekilde görev yapmasına yardımcı olan, hücre yapısının korunarak kişinin kendisini eskisinden daha iyi hissetmesini sağlayan Myers Kokteyli, kişinin direncini yükselterek hastalıklara karşı koruma sağlıyor. Hazırladığımız makalede, Myers Kokteyli‘nin ne olduğuna, faydalarına, zararı olup olmadığına ve buna benzer sorulara yanıt vereceğiz.

Myers Kokteyli faydaları nelerdir?

Myers Kokteyli ile kişilerin bağışıklık seviyesi artırılıyor. Myers Kokteyli takviyesi alan kişilerin tamamı, uygulama sonrasında kendisini daha iyi ve sağlıklı hissettiğini dile getiriyor. Özellikle kış aylarında ve mevsim geçişlerinde karşı karşıya kaldığımız soğuk algınlığı ve grip rahatsızlıkları, Myers Kokteyli ile minimuma indiriliyor. Vücudun enfeksiyonla mücadelesine katkıda bulunan Myers Kokteyli, bu sayede hastalığın daha hızlı şekilde atlatılmasını sağlıyor. Kas ağrısı olarak bilinen rahatsızlıkların tedavisinde Myers Kokteyli’ nden faydalanılıyor. Migren ve baş ağrısı sorunlarına karşı yararlanılan Myers Kokteyli, günümüzde depresyon ve anksiyeteye karşı da tercih ediliyor. Yüksek tansiyon, şeker rahatsızlığı ve alerji tedavisinde de kullanılan Myers Kokteyli, kişilerin son dönemde en çok kullandığı ürünler arasında kendine yer buluyor. Astım, migren, yorgunluk, akut kas spazmı ve üst solunum yolu enfeksiyonu gibi birçok rahatsızlığın etkilerinin azaltılmasında Myers Kokteyli öne çıkıyor.

Kendini iyi hissetmek isteyen, zayıf bağışıklık nedeniyle sürekli olarak hasta olan, vitamin takviyesine ihtiyaç duyan herkes, Myers Kokteyli’ni yaptırabilir. 

Myers Kokteyli Nedir? Faydaları - Zararları Nedir? Fiyatları

Myers Kokteyli zararı var mı?

Myers Kokteyli konusunda araştırmalarını sürdüren kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de Myers Kokteyli’ nin zararlı olup olmadığı oluyor. Bugüne dek birçok klinik araştırmaya konu olan Myers Kokteyli’nin herhangi bir zararı ve yan etkisi bulunmuyor. 

Myers Kokteyli uygulanacak kişinin, uygulama öncesinde gerek görülürse bazı vitamin ve mineral değerleri ölçülüyor, daha önce geçirmiş olduğu hastalıklar ve şu anki şikayetleri hakkında bilgi alınıyor. Bu klinik değerlendirmenin ardından uygulanacak Myers Kokteyli’ nin dozuna ve uygulama sıklığına karar veriliyor. Kişiye damar yolu açılarak uygulanan Myers Kokteyli, yaklaşık olarak 1 saat içinde tamamlanıyor. Myers Kokteyli uygulamasının tamamlanmasının ardından kişi hayatına normal şekilde devam edebiliyor.

Myers Kokteyli fiyatları – ücretleri

Myers Kokteyli serumu çalışmalarından faydalanmayı düşünen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de fiyatlar oluyor. Myers Kokteyli uygulanacak kişilerin ilk olarak ihtiyaç duyduğu seans sayısı, şikayetleri ve buna benzer tıbbi detayların belirlenmesi gerekiyor. Bu nedenle Myers Kokteyli fiyatları ile ilgili bilgi, ancak ilk muayene sonrası verilebiliyor. Siz de Myers Kokteyli fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, muayenenin ardından Myers Kokteyli fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Maçka Cd,
No: 1 Feza Apt
Kat 4, 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button