MD Codes 7 Point Shape nedir, faydaları, kalıcı mı, fiyatları – ücretleri

Son dönemin en çok gerçekleştirilen işlemlerinden biri olarak karşımıza çıkan MD Codes 7 Point Shape tekniği, her geçen gün daha fazla kişi tarafından talep ediliyor. Tanımlanmış 7 özel nokta kullanılarak yüze uygulanan dolgular sayesinde çene, çene hattı ve yanaklar daha belirgin hale geliyor ve yüzünüzdeki sarkmalar azalıyor. Bu sayede MD Codes 7 Point Shape, kişilerin beklentilerini üst seviyeden karşılıyor. MD Codes 7 Point Shape ile kişinin hem daha iyi görünmesi hem de rahatsız edici sarkmaların giderilmesi sağlanıyor.

MD Codes 7 Point Shape Nedir?

İlk olarak 2010 yılında keşfedilen ve kısaca MD Codes olarak bilinen bu teknik, kişilerin yüzünde tanımlanmış 60’tan fazla noktanın ihtiyaç duyulanlarının kişiye özel planlanarak kullanılmasıyla gerçekleştiriliyor. Bu noktalara yapılan uygulamalar sonucunda kişinin yüz ifadesi ve şekli en iyi hale getiriliyor. Çalışmalarda dikkat edilen en önemli unsur ise kişilerin beklentisi oluyor. Eğer kişi yorgun bir yüz hattına sahip olmaktan şikayetçi ise, kişinin yorgun görüntüsü ortadan kaldırılıyor. Eğer kişi daha çekici görünmek istiyorsa, bu kez buna uygun bir çalışma prensibi izleniyor. MD Codes 7 Point Shape çalışmalarında ise izlenecek yol, hastaların taleplerine göre değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle MD Codes 7 Point Shape çalışmalarından yararlanmayı düşünen kişilerin ilk olarak nasıl bir görünüme sahip olmak istediği konusunda kararlı olması önem taşıyor. 

MD Codes 7 Point Shape nedir, faydaları, kalıcı mı, fiyatları - ücretleri

MD Codes 7 Point Shape Faydaları

MD Codes 7 Point Shape çalışmaları, estetik müdahalelere alternatif bir çalışma olarak karşımıza çıkıyor. MD Codes 7 Point Shape ile kişilerin yüzüne 7 farklı noktadan hyaluronik asit dolgular ile uygulama yapılıyor. MD Codes 7 Point Shape ile kişinin 10 yaşa kadar gençleşmesi ve daha iyi bir görünüme ulaşması sağlanıyor. Kişinin daha çekici ve dinç görünmesine yardımcı olan MD Codes 7 Point Shape ile yüzün hacim kazanması, yanakların kaldırılması ve şekillendirilmesi, çene hattının ( jawline ) belirginleştirilmesi, çenenin yeniden şekillendirilmesi ve yüzdeki sarkmaların azaltılması gibi iyileştirmeler gerçekleştirilmiş oluyor.

MD Codes 7 Point Shape Kalıcı Mı?

MD Codes 7 Point Shape çalışmalarıyla ilgili en çok merak edilen konulardan biri de çalışmaların ne kadar kalıcı olduğu oluyor. MD Codes 7 Point Shape çalışmalarında kalıcılık, kişinin metabolizma hızına ve yaşına bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Bu nedenle çalışmalarla ilgili yaklaşık bir süre vermek, MD Codes 7 Point Shape öncesi gerçekleştirilecek muayene sayesinde mümkün olabiliyor.

MD Codes 7 Point Shape nedir, faydaları, kalıcı mı, fiyatları - ücretleri

MD Codes 7 Point Shape Fiyatları – Ücretleri

MD Codes 7 Point Shape çalışmalarıyla ilgili en çok araştırılan konulardan biri de MD Codes 7 Point Shape fiyatları ve MD Codes 7 Point Shape ücretleri oluyor. MD Codes 7 Point Shape çalışmalarında kişilerin cildine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. MD Codes 7 Point Shape uygulanacak kişinin cilt yüzeyinin muayene edilmesi ve tedavi planlamasının ardından MD Codes 7 Point Shape fiyatları ve MD Codes 7 Point Shape ücretleri hakkında bilgi verilebiliyor. Siz de  MD Codes 7 Point Shape fiyatları ve MD Codes 7 Point Shape ücretleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçerek randevu oluşturabilir, muayenenin ardından fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Maçka Cd,
No: 1 Feza Apt
Kat 4, 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button