Dr. Ömer Fatih Şahin

2003 yılında üniversite hayatıma başladığım Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesini 2009 yılında başarıyla tamamladım. Kısa süreli Amasya Taşova Devlet Hastanesi Acil Servis Hekimliğimin ardından uzmanlık tercihimi Anesteziyoloji ve Reanimasyon olarak seçtim.Bu ihtisas için, 2010 – 2014 yılları arasında 
Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalıştım.  

Araştırma görevlisi olduğum süreçte Cumhuriyet Üniversitesi Ağrı Kliniği ve Ozon Uygulama- Araştırma merkezinde aralıklı olarak toplam 2 yıl çalıştım. Akupunktur ve Ozon ile tanışmam o yıllarda oldu. 2014 yılında başlayan uzmanlık kariyerime ağrı alanı yoğunluklu devam ettim. Diyarbakır Bismil ilçesinde 3 yıl çalıştıktan sonra kendi isteğimle kamudaki görevimden ayrıldım ve İstanbul maceram başladı. 2014-2019 yılları arasında Nöral terapi, Kupa Terapi, Akupunktur, Ozon terapi, IV terapiler, Fonksiyonel Tıp ve Medikal Estetik alanlarında yurtiçi ve yurtdışında eğitimler aldım, uluslararası kongrelere katıldım. Akademik çalışmalarda bulunarak sonuçları ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış klinik çalışmalara katıldım. 2018-20 yıllarında Etiler’de özel bir klinikte medikal estetik, saç ekimi-tedavileri ve wellness alanında çalıştım.

Mesleki çalışmalarıma 2020 itibariyle Nişantaşı/ İstanbul’daki kliniğimde medikal estetik ve wellness alanlarında devam etmekteyim. 

Aslen Ordu Mesudiye’ liyim. Evli ve 1 kız çocuk babasıyım. Masa tenisi, fotoğrafçılık, bisiklet sürmek, seyahat etmek ilgi alanlarım. Yeni fikirler üretmek, araştırmak, okumak yaşamımın bir parçası gibi. Danışanlarımla bildiklerimi paylaşmayı onların hayatlarına dokunmayı ve insanların yüzünü güldürmeyi seviyorum. İnsanların bana güvenmesi çalışma azmimi daha da arttırıyor. Mesleki yönelimlerimin ve işlem seçeneklerimin çok yönlü ve çeşitli olması da bundan. Daha çok okumak, daha çok öğrenmek ve daha fazla hayata dokunmak en büyük hayalim…

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Abdi İpekçi Cd,
No: 39 Hayal Apt
Kat 4 – Daire 5 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button