Jalupro Young Eyes Tedavisi: Göz Altı, Çevresi Sorunlarına Çözüm

Göz altı sorunları, bir çok kişinin ortak estetik endişelerinden biridir. Jalupro Young Eye, bu alandaki en yenilikçi çözümlerden biri olarak dikkat çeker. İsviçre’de geliştirilen bu tedavi, göz çevresi kırışıklıkları, göz altı halkaları, torbalanmalar ve şişliklerle mücadelede etkili bir destekleyici tedavi sunar.

Jalupro Young Eyes Nedir ve Nasıl Çalışır?

Jalupro Young Eye, cilt altı mikro-dolaşımını iyileştirerek ve kollajen üretimini destekleyerek göz altı bölgesinde gençleşme ve canlanma sağlar. Patentli formülü, enjekte edilebilir bir ürün olarak sunulur ve göz altı bölgesine daha parlak, genç bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Jalupro Young Eye içerisinde hangi bileşenler var ?

1 ml hazır doldurulmuş enjektör içerisinde gelir. 

Fonksiyonel amino asitler: Glisin, Prolin, Lizin, Lösin, Valine, Alanin, Arjinin

Peptitler Eyeseril+ ( Onarıcı kompleks) , Rejulin ve EGF benzeri peptit

Düşük ve orta moleküler ağırlıklı hibrit serbest yapıda hyaluronik asit içerir.

Young Eyes Kimler için Uygundur?

Bu tedavi, özellikle 25 yaş üzeri kişilerde kollajen ve elastin üretimini stimüle etmek için kullanılır. Göz altı estetik problemleri yaşayan 50 yaş altı herkes için idealdir. Özetle 25-50 yaş aralığında kullanımı daha uygundur. 

Jalupro Young Eyes Tedavisi: Göz Altı, Çevresi Sorunlarına Çözüm

Tedavi Süreci ve Seansları

Jalupro Young Eye tedavisinin süresi ve gerekli seans sayısı, kişisel ihtiyaçlara göre değişkenlik gösterir. Kişisel tedavi planı ilk muayeneden sonra belirlenir.

Yan Etkiler ve Güvenlik

Her estetik tedavide olduğu gibi, Jalupro Young Eye’ da hafif yan etkiler meydana gelebilir. Bu yan etkiler genellikle geçicidir ve sıklıkla ciltte minik morluklar ve işlemden sonra hafif ödem şeklindedir.

Jalupro Young Eye’ın Avantajları

Göz altı estetiğinde yenilikçi bir yaklaşım sunan Jalupro Young Eye, göz çevresi cildinin gençleşmesini ve canlanmasını destekler.  Erkekler ve kadınlar için güvenli ve etkili bir seçenektir.

Göz altı sorunları konusunda inovatif bir adım olan Jalupro Young Eye, hem erkekler hem de kadınlar için etkili bir çözüm olabilir. Yenilikçi ve ileri teknoloji ürünü olan bu tedavi ile göz altı bölgenizdeki olumlu yönde değişim gerçekleşecektir.

Jalupro Young Eye fiyatları, seans sayısına, kişinin ihtiyaçlarına ve benzeri diğer detaylara göre değişiklik gösterebilir. Siz de Jalupro Young Eye fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için doktorunuzla iletişime geçebilir, yapacağınız görüşmenin ardından Jalupro Young Eye fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Abdi İpekçi Cd,
No: 39 Hayal Apt
Kat 4 – Daire 5 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button