Jalupro V Lift nedir, ne işe yarar? Faydaları, zararları, fiyatları

Daha dikkat çekici ve daha güzel görünmeyi hedefleyen, bununla birlikte ameliyatsız çözüm arayan kişilerin yardımına koşan Jalupro V-Lift Super Hydro, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Gençlik serumu olarak bilinen ve içinde hyaluronik asit ile amino asitlerin bulunduğu Jalupro V-Lift Super Hydro, kısa süre içinde tatmin edici sonuçlar ortaya çıkararak kişilerin beklentisini en üst seviyeden karşılamayı başarıyor.

Jalupro V Lift içeriği nedir?

Gençlik serumu veya gençlik aşısı olarak da bilinen Jalupro V Liftin içeriğinde çapraz bağsız hyaluronik asit ve amino asitler ( glisin, prolin, lizin, lösin, alanin, valin ve arjinin) bulunur.

Yüzümüzde sarkmayı engelleyen kemikle cilt arasında uzanan çok güçlü bağlar vardır. Bu bağlar ciltte askı görevi görürler. Yaşlanma ile birlikte ciltte oluşan sarkmalarda bu bağların zayıflaması oldukça önemli yer tutar. Askılayıcı bağların olduğu noktalara enjekte edilen Jalupro V Lift kolajen ve elastin yapılanmasını sağlayarak bağları güçlendirir ve cildi toparlar ve sarkmayı azaltır.

Jalupro V Lift nedir, ne işe yarar? Faydaları, zararları, fiyatları

Jalupro V Lift faydaları

Jalupro V Lift, yaşlanma karşıtı peptitleri ve fonksiyonel amino asitleri içerir. Kişinin cildinin daha sıkı, toparlanmış ve canlı gözükmesini sağlar. Cildin nem oranını dengeleyen Jalupro V Lift, yaşlanma etkilerini azaltmaya yardımcı olur. Uygulama sonrası etkileri kısa süre içinde görülebilen Jalupro V Lift, kişinin cildini daha gergin bir hale getirerek memnuniyet seviyesini üst seviyeye taşır.

Jalupro V Lift, derin dermise uygulanıyor. Uygulama öncesinde lokal anestezik kremler ya da buz kullanılarak hastanın herhangi bir acı duyması engelleniyor. İşlem sadece 7+1 noktaya uygulandığından iğne endişesi olup az iğneli işlem isteyenlerde de tercih edilebiliyor. Jalupro V Lift tedavisinin ardından uygulama bölgelerinde minik şişlikler oluşabiliyor. Bu şişlikler ise 1-2 gün içinde tamamen kayboluyor. Kişinin yüzüne, boynuna, dekolte bölgesine ve ellerine rahatlıkla uygulanabilen Jalupro V Lift, cilt durumuna göre 1 yıla kadar etkisini koruyabiliyor. 

Jalupro V Lift nedir, ne işe yarar? Faydaları, zararları, fiyatları

Jalupro V Lift zararları var mı?

Jalupro V Lift hakkında araştırma gerçekleştiren kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de Jalupro V Lift uygulamasının zararları oluyor. Jalupro V Lift’in herhangi bir zararı ve yan etkisi bulunmuyor. Jalupro V Lift uygulamasından yararlanmayı düşünen kişiler, yan etkisi olmaması ve kolay enjekte edilebilmesi sayede oldukça güvenli şekilde Jalupro V Lift uygulamalarını tercih edebiliyor.

Jalupro V Lift fiyatları – ücretleri

Jalupro V Lift uygulamasından yararlanmayı düşünen kişilerin araştırdığı konular arasında da Jalupro V Lift fiyatları ve Jalupro V Lift ücretleri oluyor. Jalupro V Lift fiyatları ve Jalupro V Lift ücretleri, uygulanacak işleme bağlı olarak değişiyor. İşlem, kişinin cilt tipine bağlı olarak değişkenlik gösterdiği için ilk olarak cilt muayenesi yapılıyor, daha sonra yol haritası çiziliyor. Jalupro V Lift fiyatları ve Jalupro V Lift ücretleri fiyatları, uygulanacak seans sayısına bağlı olarak da farklılık gösteriyor

Siz de Jalupro V Lift fiyatları ve Jalupro V Lift ücretleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından muayene randevusu alabilir, Jalupro V Lift fiyatları ve Jalupro V Lift ücretleri hakkında net bilgi alabilirsiniz.

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Maçka Cd,
No: 1 Feza Apt
Kat 4, 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button