ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMETLERİMİZ
TEDAVİ YÖNTEMLERİ
BLOG
İLK BAŞVURU
İLETİŞİM
TELEFON : 0553 714 52 21
WHATSAPP : 0553 714 52 21
Fonksiyonel tıp danışmanlığı

Fonksiyonel tıp danışmanlığı

Fonksiyonel tıp danışmanlığı

Eğer sağlıklı olmak istiyorsak önce bedenimizi nasıl beslediğimize, sonra da ruhumuzu nasıl beslediğimize önem vermeliyiz.

Fonksiyonel tıp danışmanlığı
Ağrı Kontrolü
Stres Kontrolü
Detoksifikasyon
İmmün Regülasyon

İLK BAŞVURU


Fonksiyonel tıp aslında gerçek tıbbın ismidir. Fonksiyonel tıp hastalığın altında yatan nedenleri araştırarak hasta ve hekimin işbirliği içerisinde çalışarak hastalığı kontrol ve tedavi etmesidir. Birçok kronik hastalık fonksiyonel tıp yaklaşımı ile kontrol altına alınabilmektedir. Fonksiyonel tıp kişiselleştirilmiş ve bu konuda eğitim ve bilgisi olan hekimler tarafından uygulanmalıdır. Fonksiyonel Tıp ülkemizde Sn. Op. Dr. Mustafa ATASOY hocamızın kaleme aldığı ‘Fonksiyonel Tıp’ isimli muhteşem kitap ve onun önderliğinde kurulan Fonksiyonel Tıp Akademisi ile tanınmış ve büyümüştür.

Günümüzde maalesef hastalıkların nedeni değil oluşturduğu belirtiler (semptomlar) tedavi edilmeye çalışılıyor. Düşmeyen tansiyon, kontrol edilemeyen şeker, kilo, kalp-damar hastalıkları, ağrılar, saymadığım birçok hasatlık ve bunlar için yapılan onlarca tahliller, filmler, kullanılan ilaçlar… Eğer size bu bahsettiklerim önemli geldiyse ve kronik bir sağlık sorununuza çözüm arıyorsanız olaya bir de Fonksiyonel Tıp penceresinden baktırın.

TELEFON : 0553 714 52 21
WHATSAPP : 0553 714 52 21
uzm.dr_omerfatihsahin
uzmdromerfatihsahin

İLK BAŞVURU

Sistem üzerinden randevu alabilirsiniz

İletişim bilgilerini linkteki form ile bizlere ulaştırın. Bilgi ve randevu için biz sizi arayalım.

 

İLK BAŞVURU

BÜLTENE KAYDOLUN

mail_outline

Güncel Gelişmelerden Haberdar Olun