Erkek botoksu nasıl yapılır? Saç, çene, dudak botoksu fiyatları

Günümüzde erkekler de daha iyi görünmek için botoksa başvurmaktalar. İş hayatında yaşanılan gerginlik ve stres gibi nedenler zamanla yorgun bir yüz ifadesine dönüşebilir. Erkekler hem daha genç hem de daha çekici olmak için botoks ile özgüvenlerini artırarak iyi bir görünüm elde etmek isterler. 

Botoks ve erkek botoksu arasındaki farklar nelerdir?

Erkeklere uygulanan botoks, kadınlara uygulanan botoks tedavisinden farklı özellikler içermektedir. Erkeklerde kas yapısı ve yüz ifadesinin farklı olması nedeniyle uygulamada özel bir teknik olmasını gerektirir. Botoks uygulaması trend adıyla brotoks olarak da bilinmektedir. Erkek botoksunda uygulama yapılacak bölgeler, saç dipleri, göz çevresi, alın bölgesi, masseter kası, kaş arası, kaş kenarları ve boyun gibi bölgelerdir.

ERKEK BOTOKSU NASIL YAPILIR? SAÇ, ÇENE, DUDAK BOTOKSU FİYATLARI

Erkek botoksu nasıl yapılır?

Erkeklere uygulanan botoks çalışmalarında ilk olarak hedeflenen kişinin erkeksi ifadesinin korunmasıdır. Bu nedenle kişinin karakteristik yüz yapısına uygun şekilde enjeksiyon yapılır. İşlem yapılacak bölgeye lokal anestezik krem sürülür. 10 dakikalık sürecin ardından bölge uyuşur. Bu bölgeye enjeksiyon işlemi gerçekleştirilir. Erkek botoksunda gerçekleştirilen çalışmaların tamamı ağrısızdır. Bu nedenle kişiler, işlemlerin ardından günlük hayatına devam edebilir.

Erkek için botoks süresi ne kadardır?

Ortalama 4 ay boyunca kullanılan botoks işlemi, yaz aylarında güneşlenmek, ağır spor gibi aktiviteler nedeniyle etkisini daha hızlı kaybeder. Kırışıklıkların derinliği istenilen sonuç açısından belirleyicidir.

ERKEK BOTOKSU NASIL YAPILIR? SAÇ, ÇENE, DUDAK BOTOKSU FİYATLARI

Erkek botoksu kimler için uygundur?

Botoks 18 ile 65 yaş arası kişiler için uygundur. Erkekteki doğal görünüm ve erkeksi ifadeyi değiştirmeyecek şekilde uygulanmaktadır.

Erkek botoksu uygulaması öncesi ve sonrası neler yapılmalıdır?

Erkek botoksu uygulamasından önce yeşil çay, E vitamini, Omega 3, aspirin, ağrı kesiciler gibi kan sulandırıcı özelliği olan ilaç ve takviyeler işlemden 1 hafta öncesinden bırakılmalıdır. Uygulama sonrasında yüzü ovuşturmak, masaj uygulamak, sauna, hamam gibi sıcak ortamlar ve ağır sporlardan 24-72 saat boyunca uzak durulması gerekmektedir.

Erkek için botoks fiyatları nelerdir?

Botoks yaptırmayı düşünen erkeklerin en çok araştırdığı konular arasında da erkek için botoks fiyatları yer alıyor. Botoks fiyatları, botoks yapılacak bölgeye göre değişkenlik gösterebiliyor. Siz de erkek için botoks fiyatları hakkında bilgi almak için 05537145221 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Siz de erkek botoksu hizmeti almak için hemen arayın.

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Maçka Cd,
No: 1 Feza Apt
Kat 4, 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button