Dudak nem aşısı (dolgusu – enjeksiyonu – iğnesi) nedir

Mevsim geçişlerine bağlı soğuk ve rüzgarlı hava, tüketilen az su miktarı ve dudaklara gösterilen yetersiz bakım dudağın sahip olduğu nemi kaybetmesine neden olur. Nem oranı azalmış olan dudaklar çatlamaya daha yatkındır bu yüzden kuru ve hacimsiz görünür. Nem kaybı yaşayan dudaklar, dudak nem aşısı ile daha parlak ve daha canlı bir görünüm elde edebilirler.

Dudak nem aşısı (dolgusu – enjeksiyonu) nedir?

Kaybedilen nemi geri kazandırmak için uygulanan bir işlemdir. Hyaluronik asit destekli nem aşısı cildin ve dudakların nem ihtiyacı için kullanılan bir uygulamadır. Dudak nem aşısı uygulanarak dudaklar eski canlılığına kavuşurlar ve doğal görünmeleri sağlanır. Nem aşısı, uzun vadeli olarak dudak sağlığının ve canlılığının korunmasını sağlar. Dudak nem aşısının içinde yer alan hyaluronik asit dudakta suyun tutulmasına ve dudağın nemlenmesine katkı sağlar. 

DUDAK NEM AŞISI (DOLGUSU – ENJEKSİYONU – İĞNESİ) NEDİR

Dudak nem dolgusu – nem aşısı nasıl uygulanır?

  • Dudak için uygulanan nem aşısı hyaluronik asit içerikli maddenin dudağa enjekte edilmesidir.
  • Dudak nem aşısının içerisinde bulunan hyaluronik asit uygulamasına bazı amino asit ve vitaminler eklenerek dudak dokusunun beslenmesi arttırılır.
  • Dudak nem aşısı dudak dolgusundan farklı bir uygulamadır ve dudağın olduğundan daha dolgun veya büyük görünmesine neden olmaz.
  • Bu nedenle dolgu uygulamasından çekinen kişiler için dudağa nem kazandırmak ve dudak dokusunu beslemek için dudak nem aşısı yapılabilir.
  • Dudak nem aşısı uygulaması acısız bir işlemdir.
  • Dudak nem aşısı uygulaması yaklaşık 15 dakika sürmektedir.
  • Dudak nem aşısı işleminden sonra kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilir.

Dudak nem aşısının etki süresi ne kadar sürer?

Dudak nem aşısı kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Genel olarak dudak nem aşısının etki süresi 4-6 aydır.

Dudak nem aşısı (dolgusu – enjeksiyonu) kaç seans uygulanır?

Dudak nem aşısı tek seans uygulanan bir işlemdir. Dudak nem aşısı uygulaması tekrarlanabilir. Böylece dudaklar canlılığını korunur ve sağlıklı görünür.

Dudak nem aşısının faydaları nelerdir?

Dudak nem aşısı yaptırmayı düşünen kişilerin en çok araştırdığı konulardan biri dudak nem aşısının faydaları oluyor. Dudak nem aşısı, dudaklardaki nem oranını artırarak hücre yenilenmesini sağlıyor. Dudak dokusunun onarılmasına yardımcı olan dudak nem aşısı, nem dengesini oluşturuyor. Hyaluronik asit, su moleküllerini üzerine çekerek dudakların daha nemli görünmesini sağlıyor.

Dudak nem aşısının yan etkisi var mıdır?

Dudak nem aşısının içerisinde bulunan hyaluronik asit vücudumuzda bulunduğu için ve herhangi bir alerjik reaksiyona neden olabilecek madde içermediği için güvenilir bir şekilde uygulanabilir.

Dudak nem aşısı (dolgusu – enjeksiyonu) fiyatları nelerdir?

Dudak nem aşısı, dudak nem dolgusu ya da dudak nem enjeksiyonu yaptırmayı düşünen kişilerin en çok araştırdığı konular arasında da dudak nem aşısı fiyatları, dudak nem dolgusu fiyatları ve dudak nem enjeksiyonu fiyatları yer alıyor. Dudak nem aşısı fiyatları, dudak nem dolgusu fiyatları ve dudak nem enjeksiyonu fiyatları yapılacak çalışmalara bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Siz de dudak nem aşısı fiyatları, dudak nem dolgusu fiyatları ve dudak nem enjeksiyonu fiyatları detaylı bilgi almak istiyorsanız doktorunuzla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Abdi İpekçi Cd,
No: 39 Hayal Apt
Kat 4 – Daire 5 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button