Ardışık (multipass) ozon tedavisi nedir, nasıl uygulanır, fiyatları

Çoklu ozon tedavisi olarak da adlandırılan ardışık ozon tedavisi, tek seansta ardışık olarak kan ozonlama uygulanarak bazı rahatsızlıkların daha hızlı ortadan kaldırılması amacıyla tercih edilen bir tedavi yöntemidir.

Ozon tedavisi yöntemiyle, kişinin hücresel fonksiyonları güçlendirilebilir, kişinin gün içerisinde yaşadığı halsizlik ve yorgunluk gibi belirtiler ortadan kaldırılabilir, kişilerin sahip olduğu ve çeşitli rahatsızlıklardan kaynaklı vücutta oluşan yaralar daha hızlı iyileştirilebilir ve kas-eklem ağrısı şikayetleri azaltılabilir. Ardışık (multipass) ozon tedavisi, tek seansta ardışık olarak kan ozonlama yapılmasıdır. 

Ardışık (multipass) ozon tedavisi nasıl uygulanır

Ardışık (multipass) ozon tedavisinde kişiden 100 cc’ lik kan alınır ve bu kan ozonla birleştirilerek tekrar kişiye enjekte edilir.  Bu işlem 2-10 arası ardışık olarak tekrar edilir.

Ardışık (multipass) ozon tedavisi kimlere uygulanır

Ardışık (multipass) ozon tedavisi, özellikle kronik rahatsızlıklarda ve enfeksiyonlarda uygulamak amacıyla geliştirilmiştir. Hızlı bir şekilde sonuca ulaşmak ve enfeksiyonu vücudundan uzaklaştırmak isteyen kişiler, ardışık (multipass) ozon tedavisini tercih etmektedir.

Ardışık (multipass) ozon tedavisi sonrasında nelere dikkat edilmeli

Ardışık (multipass) ozon tedavisi sonrasında düzenli aralıklarla egzersiz yapılmalı ve su tüketimine dikkat edilmelidir. Sigara ve buna benzer zararlı alışkanlıklara ara verilmesi, tedavi sürecini olumlu yönde etkilemektedir.

Ardışık (multipass) ozon tedavisi nedir, nasıl uygulanır, fiyatları

Ardışık (multipass) ozon tedavisinden sonra ağrı olur mu?

Ardışık (multipass) ozon tedavisi uygulandıktan sonra herhangi bir ağrı hissedilmez. Kısa süreli (30 dk ) ve ağrısız bir işlem olduğu için ozon tedavisi, her geçen gün daha fazla talep görmektedir. 

Ardışık (multipass) ozon tedavisi kaç seans uygulanır

Ardışık (multipass) ozon tedavisinin kaç seans uygulanacağı kişilerin cilt yapısına ve tedavi edilmesi planlanan rahatsızlığa göre değişkenlik göstermektedir. 

Ardışık (multipass) ozon tedavisinin yan etkileri 

Ardışık (multipass) ozon tedavisinin doğru dozda uygulanması görülebilecek yan etkileri minimize etmektedir. Bu nedenle tedavinin sadece sağlık bakanlığı onaylı merkezlerde yaptırılması tedavinin güvenliği açısından son derece önemlidir.

Ardışık (multipass) ozon tedavisi nedir, nasıl uygulanır, fiyatları

Ardışık (multipass) ozon tedavisi uyku yapar mı

Ozon tedavisi yaptıran kişiler, yorgunluk ve halsizlik belirtilerini ortadan kaldırırlar. Ardışık (multipass) ozon tedavisi kişilerin uyku kalitesini artırır. Böylece ozon tedavisi yaptıranlar gün içerisinde kendilerini daha dinç ve aktif hissederler.

Ardışık (multipass) ozon tedavisi fiyatları

İnternette ardışık (multipass) ozon tedavisi fiyatlarını araştıran kişi sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Ardışık (multipass) ozon tedavisi fiyatları, bu tedaviyi yapacak doktora, tedavi uygulanacak kişinin geçirdiği rahatsızlığa ve yapılacak işin kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Güncel ardışık (multipass) ozon tedavisi fiyatlarını öğrenmek için doktorunuzla iletişime geçebilirsiniz. 

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Abdi İpekçi Cd,
No: 39 Hayal Apt
Kat 4 – Daire 5 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button