Aqua Shine PTX uygulaması nedir, faydaları, fiyatları

Aqua Shine PTX, son yıllarda piyasaya sürülen ve Belçika merkezli bir üründür. Aqua Shine PTX, cildinizi canlandırmak, gençleştirmek ve daha sağlıklı görünmesini sağlamak için kullanılmakta ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Aqua Shine PTX, içeriğinde 55 farklı molekül barındırır. Bu moleküllerin en önemlileri arasında 7 biyomimetik peptitler yer alır. Bu peptitler, cildin daha canlı, parlak ve genç görünmesini sağlar; leke açıcı, kırışıklık giderici ve önleyici, fibroblast üretimini uyararak cilt canlılığını destekleyici etkiler gösterir.

Aqua Shine PTX içerikleri

Hyaluronik Asit: Aqua Shine PTX’nin içinde 30 mg hyaluronik asit bulunur. Hyaluronik asit, cildin nem seviyesini arttırarak cildin daha dolgun ve genç görünmesini sağlar. Hyaluronik asit, cildin elastikiyetini arttırarak ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır.

Biyomimetik Peptitler: Aqua Shine PTX içinde 7 farklı biyomimetik peptit bulunur. Bu peptitler, cildin daha canlı, parlak ve genç görünmesini sağlamak için kullanılan etkili bir bileşendir. Oligopeptit 24, 29, 34, 51, 62, 72 ve decapeptide-29 gibi peptitler, leke açıcı, kırışıklık giderici ve önleyici etkiler gösterir.

Vitaminler: Aqua Shine PTX içinde 14 farklı vitamin bulunur. Bu vitaminler, cildin sağlıklı kalması için gerekli olan besin maddeleridir. Cildin daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.

Aminoasitler: Aqua Shine PTX içinde 24 farklı aminoasit bulunur. Aminoasitler, cildin yapı taşlarıdır ve cildin elastikiyetini arttırarak daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüme ulaşılmasında yardımcı olur.

Mineraller: Aqua Shine PTX içinde 8 farklı mineral bulunur. Bu mineraller, cildin sağlıklı kalması için gerekli olan besin maddeleridir.

Koenzim A: Aqua Shine PTX içinde koenzim A bulunur. Koenzim A, cildin hücrelerinin enerji üretiminde önemli bir rol oynar ve cildin daha canlı ve sağlıklı görünmesine katkıda bulunur.

Aqua Shine PTX nasıl yapılır?

Aqua Shine PTX, yüzde belirlenmiş 8 özel noktaya, mezoterapi tekniği kullanılarak küçük iğnelerle ve kanülle uygulanabilmektedir. Aqua Shine PTX, cilt kalitesinin artırılmasının istendiği herhangi bir bölgeye uygulanabilir. Yüz, boyun, dekolte, el üstü gibi alanlarda Aqua Shine PTX’ ten yararlanılabilir. Aqua Shine PTX’ in uygulanacağı bölge, kişinin ihtiyaçlarına ve cilt tipine göre belirlenir.

Aqua Shine nasıl etki gösterir?

Aqua Shine PTX, içerisindeki özel peptitler sayesinde mimik kaslarının gevşemesine yardımcı olur. Bu, kırışıklıkların azaltılmasına ve cildin daha pürüzsüz ve genç görünmesini sağlar. Antiinflamatuar özellikler taşıyan Aqua Shine PTX, ilk pigment oluşumunu yavaşlatır. Aqua Shine PTX, içeriğindeki 1000 kDa ve 3000 kDa molekül ağırlıklı hyaluronik asitler sayesinde cildi nemlendirir, besler, fibroblast ve matriks rejenerasyonunu sağlar. Bu, cildin daha dolgun, sıkı ve genç görünmesine katkı sağlar. Aqua Shine PTX, içeriğinde A, B, C, E, K grubu vitaminler barındırır. Bu vitaminler, cilde ışıltılı bir görünüm kazandırır ve antioksidan etki sağlar. Antioksidanlar, cildin daha sağlıklı kalmasına yardımcı olur. İçeriğinde farklı mineraller bulunan Aqua Shine PTX, amino asitlere de sahiptir. Mineraller ve aminoasitler, cildin daha sıkı, elastik ve genç görünmesinde rol alır.

Aqua Shine PTX faydaları

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen Aqua Shine PTX, birçok faydayı da beraberinde getirir. Aqua Shine PTX faydaları şu şekilde sıralanabilir:

Cildi Aydınlatır: Aqua Shine PTX, cildi aydınlatarak daha canlı ve parlak bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki vitaminler ve mineraller, cildin daha sağlıklı ve ışıltılı görünmesine yardımcı olur.

Cildi Nemlendirir: Aqua Shine PTX, cildi nemlendirerek daha dolgun ve genç görünmesini sağlar. İçeriğindeki hyaluronik asit, cildin nem seviyesini arttırarak daha sağlıklı bir cilt görünümü oluşumunda rol alır.

Mat Görünümü Azaltır: Aqua Shine PTX, mat görünümü azaltarak cildin daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. İçeriğindeki amino asitler, cildin elastikiyetini arttırarak daha sıkı bir cilt görünümü sağlar.

Cildi Sıkılaştırır: Aqua Shine PTX, cildi sıkılaştırarak daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Boyun Çizgilerini Azaltır: Aqua Shine PTX’nin uygulanması, boyun bölgesindeki cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Leke Oluşumunu Azaltır: Aqua Shine PTX’in içeriğindeki antiinflamatuar özellikler, pigment oluşumunu yavaşlatarak daha sağlıklı bir cilt görünümü sağlar.

Aqua Shine PTX kimlere yapılır?

Aqua Shine işlemi; cildini yaşlanma etkilerinden korumak, cildini nemlendirmeyi, matlaşan cildini canlandırmayı, ince kırışıklıkları azaltmak ve derinleşmesini engellemek, leke – pigment oluşumunu engellemek, kırışıklıkları azaltmak, cildin elastikiyetini desteklemek ve sarkmaya karşı önlem amaçlı lifting isteyen herkese güvenli bir şekilde uygulanabilmektedir.

Aqua Shine PTX kaç seans yapılır?

Aqua Shine işlemi, cildin ihtiyacına göre farklı seans sayıları ile uygulanabilir. Genellikle etkili sonuçların alınması ve etkinin korunması için 1 ay ara ile 2 ya da 3 seans önerilir. Aqua Shine işleminin etkisi, kişinin cilt yapısına ve cildindeki sorunların durumuna göre değişebilir. Etkili sonuçların daha uzun süreli olması ve cildin sağlıklı kalması için, kürün cildin ihtiyacına göre 6-12 ayda bir tekrar edilmesi tavsiye edilmektedir.

Aqua Shine fiyatları

Aqua Shine PTX fiyatları da seans sayısına, kişinin ihtiyaçlarına ve buna benzer detaylara göre değişkenlik gösterir. Siz de Aqua Shine PTX fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için doktorunuzla iletişime geçebilir, yapacağınız görüşmenin ardından Aqua Shine fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim
Telefon0553 714 52 21
AdresHarbiye Mah,
Abdi İpekçi Cd,
No: 39 Hayal Apt
Kat 4 – Daire 5 34367
Nişantaşı, Şişli, İstanbul
İnstagramdromerfatih

Klinik Resimleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yap, Soru Sor

Call Now Button